Web Tasarım

Web Tasarım

Firmamız bünyesinde 1997 yılından bugüne web tasarım  ve programlama sektöründe kaliteli hizmetlere imza atmış bir ekiple çalışmaktayız. Web site denilince aklınıza ilk gelen basit bir web sitesi olmamalı, Çünkü sizin tanıtımınızı yapmanız rakiplerinizle aranızdaki farkı büyük oranda açacaktır.

Rakiplerinizden farkınız olmalı ve sitenizi ziyaret eden kullanıcı istediği bilgiyi veya ürünü kolay bir şekilde bulmalıdır. Bizler Hadımköy’de fark yaratacak yazılım hizmeti vermek için varız.

Şöyle düşünelim ! 

Bir firmanız var, bu firmada bisiklet üretiyorsunuz varsayalım. İnternet dünyasında google arama motorunu kullanarak arama yapacak kullanıcı “Hadımköy Yazılım Firması” kelimesini kullanarak arama gerçekleştirecektir. bu arama kelimesinde sizde rakiplerinizin 1 adım önünde olmak istemez misiniz? Biz burada sizlere elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıyoruz, en iyisini yapacağımızı garanti ediyoruz.

Günümüzde adres araması yaparken dahi bisiklet firması Hadımköy, Hadımköy bilgisayar, Hadımköy teknik servis gibi kelimeler ile aramalar gerçekleştiriyoruz.

Kullanıcıların sizlere daha rahat ve hızlı ulaşabilmesi adına yazılım firması olarak, Google, Adwors, Seo Danışmanlığı gibi hizmetler vermektedir.

Programlama ve tasarım sektörü aslında günümüzde ciddi bir müşteri potansiyeli oluşturması adına büyük önem taşımaktadır.

Sizde Bu Dünyada İşletmenizi Büyütmek Adına Bir Adım Atmalısınız.

Peki biz Web site tasarım veprogramlama adına neler yapıyoruz.

Programlama olarak otomasyon sistemler yazıyor ve firmanızın yükünü hafifletiyoruz.

Web site tasarım olarak modern ve yaratıcı tasarımlarımızla sizleri müşterilerinize daha güzel sunabiliyoruz.

Ürün tanıtım siteleri ile ürünlerinizi daha kaliteli bir şekilde e-ticaret dünyasında pazarlıyoruz.

E-ticaret siteleri oluşturarak bünyenizdeki bir çok ürünü kategoriler halinde gerek online ödeme, Gerek kapıda ödeme ile müşterilerinize ulaştırmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya sektöründe sizlerin tanıtımını gerçek zamanlı raporlama ile yapıyoruz.

Adwors Danışmalığı hizmeti veriyoruz.

Seo Danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Bunlar için para ödemenize gerek yok ön bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir