Tablet Satış ve Tamir Servisi

A.N.T. Bilgi İletişim Teknolojileri olarak 2015 yılından itibaren sizlere tablet satış ve tamir servisi sunmaya devam ediyoruz.
Tabletlerinizde oluşan arızaların çözümlerine ve ihtiyacınız olan tablet arayışınızı, Bünyemizde bulunan tablet satış ve tamir servisi ekibimiz ile kolaylıkla çözümüne erişebilirsiniz. Tabletinizde, Örneğin; Donma, Kasma, Yavaşlama gibi durumlarda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tabletinizde bunun dışında yaşadığınız, kırılma, su alma, görüntü gitmesi ve en önemlisi şarj almama sorunu ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken bizimle iletişim sağlayarak Tabletiniz için ön arıza kaydı bırakabilirsiniz.
Tabletiniz de oluşabilecek her sorununuz için çözüm her zaman yanı başınızda.

Anakart Değişimi

Cihazınız aldığı darbe, Şarj soketinde oluşan kısa devre, Sıvı teması veya farklı birçok sebepten dolayı anakartı bozulabilir. Bazı durumlarda tamiri mümkün olamayabilir. Bu durumda anakartın değişimi gerekir. Zengin anakart stoklarımızla değişimini yaparak cihazınızın sorununu giderebiliriz.

Ekran Değişimi

Bazen aldığı darbe cihazınızın hem ön camına hem de LCD ekranına zarar verebilir. Ekranınız yanıt vermiyorsa, ekran boyunca çizgiler varsa veya ekranınızda lekeler oluşmuşsa ekranınızın komple değişmesi gerekir.

Ön Cam Değişimi

Cihazınızın ön camı çatlaksa, ancak LCD ekranınız hala çalışıyor ve dokunmatik sorunsuz yanıt veriyorsa ihtiyacınız olan tek şey ön cam değişim işlemidir. iPhone ve Samsung markaları için ön cam değişim işlemleri servisimizde profesyonel olarak yapılmaktadır.

Batarya Değişimi

Cihazınızınızın şarjı hızlı bitiyorsa, bataryanız sonuna kadar bitmeden cihazınız kapanıyorsa, yeni bir bataryaya ihtiyacınız olabilir. Batarya değişimi ile sorununuzu kısa sürede çözebiliriz.

Şarj Soketi Tamiri

Şarj soketinin oksitlenmesi, deforme olması ya da hasar görmesi sonucu cihazınız şarj almıyor olabilir. Şarj soketi değişim işlemini servisimizde hızlı şekilde sağlayabiliriz.

Güç Butonu Tamiri

Cihazınızda açma kapama sorunu olabilir, kilitleme sorunu yaşayabilir, sert basarak çalıştırabilir ya da hiç çalıştıramıyor olabilirsiniz. Güç butonu tamiri ile sorununuza hızlı ve kesin olarak çözüm sunuyoruz.

Ahize & Hoparlör Tamiri

Sıvı temas veya arıza sonucu telefon görüşmesi sırasında ahizeden ses az veya cızırtılı gelebilir. Aynı şekilde hoparlörden gelen seste sorunlu olabilir. Gerekirse, hem ahizeyi hem de hoparlörü tamir edebilir ya da değiştirebiliriz.