Bilgisayar Servisi

Firmamız 2015 yılından itibaren Bilgisayar Servis Hizmeti vermektedir. Bilgisayar Tamiri ve onarımı konusunda bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kurumsal veya bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir firmadır.

Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model Bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak Bilgisayarlarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlarda’ da destek vermektedir.

Bilgisayar teknik servisi konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı Bilgisayarlarınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.

Bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Hadımköy’ de Bilgisayar Servisi, ve yedek parçası konusunda tam donanımlı olan firmamız, İstanbul içi müşterilerine de hizmet vermektedir. Arızalı cihazlarınızı kargo ile bize ulaştırabilirsiniz…

 

Laptop & Masaüstü 0 ve 2. el Satışı

Bilgisayar Sarf Malzeme Satışı

Bilgisayar Anakart Tamir ve Bakımı

Harddisk Değişimi

Laptop Ekran Değişimi

Menteşe Tamiri

Fan Değişimi

ADSL İnternet Hizmet ve Çözümleri

BİLGİSAYAR ve ÇEVRE BİRİMLERİ ile ilgili aklınıza takılan ne var ise 0212 771 02 68 numaralı telefondan ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.