Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti

Firmamız 2015 yılından itibaren bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir. Bilgisayar tamir bakım ve onarım konusunda bilişim sektöründe faaliyet gösteren, Bugüne dek bir çok kurumsal ve bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, Müşteri odaklı çalışan bir firmadır.

Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Bilgisayarlarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlara’da destek vermektedir.

Bilgisayar teknik servis konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için, Arızalı bilgisayarlarınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.

Bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Hadımköy’ de bilgisayar teknik servisi, ve yedek parçası konusunda tam donanımlı olan firmamız, İstanbul içi müşterilerine de hizmet vermektedir. Arızalı cihazlarınızı kargo ile bize ulaştırabilirsiniz.

Uzak Bilgisayar Yardımı

Uzaktan yardım hizmeti alabilmek için bir ağa bağlı olmak gerektiği gibi, bazı programların kurulumunun da yapılması gerekebilmektedir. Bu alanda müşteriler için yönlendirme yapan şirketimiz, yaşanan sorunları çözebilmek için uzman ekibi ile anında destek hizmeti sunmaktadır.

Örnek olarak bilgisayarınızda ciddi bir sorun oluştu ve yazılımsal bu soruna engel olamıyorsunuz. Hızlı bir şekilde bilgisayarınıza tamir ettirmeniz gerekmektedir. Bu tip bir durumda ne yapmanız gerekir? Bilgisayarı hemen alıp bilgisayarcıya koşuşturmanız lazım, bu da kapı kapı bilgisayarcı aramanız anlamına gelmektedir.  Veya bilgisayar teknik servisini ayağınıza çağırmanız gerekmektedir. Her halükarda bu iki hizmet de zaman alacak bir işlemdir. Ancak uzaktan bilgisayar yardımı almak istediğiniz zaman, hızlı bir şekilde bilgisayarınıza ulaşıp sorunları giderebiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken tıklayıp programı indirmeniz ve bizi aramanız dır.

Kurumsal firmalara bakım anlaşması ile hizmet verilmektedir.