Akıllı Telefon

Akıllı telefon veya cep telefonunuzun ekranı her an kırılabilir veya bozulabilir. Mobil cihazınız bozulduğunda Hadımköy’de güvenilir ve hızlı bir şekilde tamir ettirebileceğiniz bir yer arıyorsanız, A.N.T. Bilgi İletişim Teknolojileri bünyesindeki teknik servisimiz hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor.

Telefon tamir servisi olan A.N.T. Bilgi İletişim Teknolojileri, Hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemleriyle telefonu bozulanlara pratik çözümler üretiyor.

Telefonunuzun garanti durumuna göre ister avantajlı fiyatla yetkili serviste garantisi bozulmadan, isterseniz Firmamızda parça tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, reset yapılamama, butonların çalışmaması, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, panelde soyulma, hafıza kartı, ışık sensörü, kırık cam, ses tuşu, Touch ID, kulaklık, titreşim, sim kart, kablosuz ağ sorunu gibi arızaları gideriyor.

Hadımköy’de güvenilir telefon ve tablet tamiri için doğru adres, A.N.T. Bilgi İletişim Teknolojileri bünyesindeki teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Ekran Değişimi

Bazen aldığı darbe cihazınızın hem ön camına hem de LCD ekranına zarar verebilir. Ekranınız yanıt vermiyorsa, ekran boyunca çizgiler varsa veya ekranınızda lekeler oluşmuşsa ekranınızın komple değişmesi gerekir.

Ön Cam Değişimi

Cihazınızın ön camı çatlaksa, ancak LCD ekranınız hala çalışıyor ve dokunmatik sorunsuz yanıt veriyorsa ihtiyacınız olan tek şey ön cam değişim işlemidir. iPhone ve Samsung markaları için ön cam değişim işlemleri servisimizde profesyonel olarak yapılmaktadır.

Batarya Değişimi

Cihazınızınızın şarjı hızlı bitiyorsa, bataryanız sonuna kadar bitmeden cihazınız kapanıyorsa, yeni bir bataryaya ihtiyacınız olabilir. Batarya değişimi ile sorununuzu kısa sürede çözebiliriz.

Şarj Soketi Tamiri

Şarj soketinin oksitlenmesi, deforme olması ya da hasar görmesi sonucu cihazınız şarj almıyor olabilir. Şarj soketi değişim işlemini servisimizde hızlı şekilde sağlayabiliriz.

Güç Butonu Tamiri

Cihazınızda açma kapama sorunu olabilir, kilitleme sorunu yaşayabilir, sert basarak çalıştırabilir ya da hiç çalıştıramıyor olabilirsiniz. Güç butonu tamiri ile sorununuza hızlı ve kesin olarak çözüm sunuyoruz.

Ahize & Hoparlör Tamiri

Sıvı temas veya arıza sonucu telefon görüşmesi sırasında ahizeden ses az veya cızırtılı gelebilir. Aynı şekilde hoparlörden gelen seste sorunlu olabilir. Gerekirse, hem ahizeyi hem de hoparlörü tamir edebilir ya da değiştirebiliriz.